O mnie

medycyna-zywienia.pl

za chwilę nastąpi przekierowanie na naszą nową stronę

Tomasz Chudziński

Dyplomowany Dietetyk Kliniczny

Tytuł zdobyłem kończąc Wydział Nauk Medycznych Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Z racji, że nauka sprawia mi sporą frajdę i mogę później popisać się wieloma słowami o zawiłym brzmieniu, kontynuuję II stopień kształcenia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku.

Jak każdy posiadam pasję 😉 Nie trudno zapewne się domyślić, że jest nią dietetyka a konkretnie kliniczna i sportowa strona tej dziedziny. W związku z tym, że teorię należy przekładać praktyką, ukończyłem liczne kursy i szkolenia, min. trenera kulturystyki i fitness, trenera personalnego oraz profesjonalnego doradcy suplementacyjnego. Swoją wiedzą chętnie dzielę się z innymi prowadząc prelekcje dla szkół, ośrodków, klubów sportowych czy placówek opiekuńczych.

Jestem ponadto autorem publikacji ukazanej w książce „Wybrane zagadnienia z edukacji żywieniowej i aktywności fizycznej” pod red. M. Brodnickiego, E. Niedźwiedzkiej, M. A. Słowińskiej., oraz licznych artykułów w magazynie „fit nie fat” i portalu www.bonavita.pl.

Podczas podjętej współpracy stawiam przede wszystkim na otwartość, profesjonalizm i holistyczne podejście. Moim zadaniem jest iść z Tobą ramię w ramię z w kierunku wyznaczonego celu, a nie jedynie nakreślać Ci ścieżkę postępowania.

NIE ZWLEKAJ, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Moje kwalifikacje